Hakkımızda

Uzun yıllar medya ve danışmanlık sektöründe hizmet veren bizler 2014 Ocak ayından itibaren varolan şirketinin yanında kurumsallaşma adına yeni bir oluşum içine girerek bir iştirak şirketi olan ARİÇ Danışmanlık Ltd. Şti şirketini kurduk. Kurulduğu günden bu zamana pek çok yabancı ve Türk firmasına ve aynı zamanda resmi kurumlara yatırım, pazarlama, medya ve uzmanı olduğumuz diğer alanlarda hizmetler verdik. Verdiğimiz bütün hizmetlerde asıl hedefimiz kurumlara optimize fayda sağlama olmuştur. ARİÇ Danışmanlık çatısı altında birlikte çalıştığımız ekibimizin tamamı yüksek öğretimlerini yurtdışında tamamlamış Çin, Avrupa Birliği ülkelerin’den bazıları ve Rusya olmak üzere pek çok ülkede kendi alanlarında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Takım arkadaşlarımızın tamamı değişen pazar ve rekabet ortamlarını sürekli takip eden ve bu değişkenler karşısında gerekli çözümleri, alternatifleri bulma ve oluşturma vizyonuna sahiptirler.
2017 yılı itibariyle Türkiye Cumhuriyeti Devleti Çalışma Ve Sosyal Güvenlik bakanlığının yayınladığı teblig kapsamında işletmelere danışmanlık hizmeti yeterliliği devlet tarafıdan belirli sınavlar ve kriterler doğrultusunda denetlenip akredite edilmektedir. Ariç Danışmanlık olarak ilgili kurum tarafından İşletmelere, İşletme yönetimi, İnsan Kaynaları yönetimi, Pazarlama, Üretim, Finans ve Müşteri ilişkileri alanlarında danışmanlık hizmeti vermesine yetki veren ve akreditasyon sağlayan belgeyi almaya hak kazanan Türkiye’deki çok az işletmeden biridir. Bu aynı zamanda verdiğimiz hizmetlerde ki yeterliliğimizin resmi makamlarca kabulüdür.

Contact Us

Professional Approach

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus bibendum, nunc ut hendrerit tempus.

Finance Advisor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus bibendum, nunc ut hendrerit tempus.

Thought Leadership

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus bibendum, nunc ut hendrerit tempus.

ARİÇ DANIŞMANLIK

Barış ARİÇ Özgeçmiş

Yüksek öğrenimini Bulgaristan, Sofya Üniversitesi Avrupa Birliği İlişkileri ve Hukuku alanında bölüm birincisi olarak tamamlamladım. Üniversite sonrası Türkiye’ye dönerek bir dönem gazetelerde editor olarak görev yaptım. 2014 Yılında danışmanlık alanında kendi şirketimi kurdum. 2017 Yılında devlet tarafından “İşletmelere danışmanlık yapabilir akreditasyon belgesini” ilk alanlardan biri oldum. Türkiye’de ve Çin’de bir çok işletmeye danışmanlık hizmeti verdim. 2018 Yılında Türkiye’nin en büyük Ticaret Odalarından biri olan Gebze Ticaret Odasına danışmanlık yapmaya başladım. İş dünyası ile ilgili Sivil Toplum Kuruluşlarına Danışmanlık yapmaktayım.

ARİÇ DANIŞMANLIK

“Şirketimiz hakkında daha detaylı bilgi için Kataloğumuza bir gözatın”

İncele (PDF)